Окупанти намагаються захопити Соледар у пропагандистських цілях, — Маляр

Окупанти намагаються захопити Соледар у пропагандистських цілях, — Маляр

Збройним силам України на східному напрямку протидіє не лише регулярна армія РФ, а й найманці — всі вони намагаються захопити з пропагандистською метою хоч якийсь населений пункт та сконцентрували зусилля на Бахмуті.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“На Сході ситуація складна. На деяких ділянках Донецької області ми потрохи, крок за кроком, просуваємось вперед. А на деяких – наступає ворог. Наступає не лише регулярна армія, але й  приватні. Сконцентрували вони там чималі зусилля для того, щоб вийти на кордони Донецької області або, принаймні, з пропагандистською метою захопити бодай якийсь населений пункт. Зараз дуже важко у Соледарі”, — зазначила Маляр.

Вона підкреслила, що зараз Соледар боронять переважно мобілізовані, які не є професійними військовими.

“Всі люди різні, тому і випробовування проходять по-різному. Але все це заради нашої спільної високої мети – зберегти державу Україну та перемогти”, — додала вона.

Як повідомляла Реальна Газета, за даними Інституту вивчення війни, російські військові все ще далекі від оперативного оточення Бахмута, проте певний успіх в Солідарі у них є.

6 січня російські окупанти оприлюднили відео з промислової зони міста Соледар Донецької області. Проте росіяни повністю не контролюють місто. Це доводять відео та фото з різних частин Соледару.

7 січня речник Східного угруповання військ Сергій Череватий повідомив, що Соледар не перебуває під контролем російських військ. Проте він додав, що в місті точаться запеклі бої.

Залишити відповідь