Окупанти бояться розташовувати свої бази в Луганську і перебираються в Старобільск

Окупанти бояться розташовувати свої бази в Луганську і перебираються в Старобільск

Після як мінімум трьох влучань в місця, де розташовувалися бази окупантів, росіяни перемістили свій логістичний центр з Луганська в Старобільськ.

Про це повідомив голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі “Апостроф TV” 16 червня.

“Логістика змінюється. Якщо раніше логістичним центром був безпосередньо Луганськ, то зараз більше інформації про те, що просування на передові позиції відбувається через Старобільськ і далі – з кордонів РФ”, – сказав Власенко.

За його словами, БК та озброєння з Луганська також прямує в бік Донецької області. Але лінію фронту, яка знаходиться саме в Луганській області, живлять бази саме в Старобільську.

Власенко також уточнив, що окупанти на Луганщині стають все більш обережними в розміщенні своїх резервів, складів, військової техніки й підтягують резерви ближче до лінії зіткнення.

Як повідомляла Реальна Газета, 13 червня в окупованому росіянами Луганську знову було чутно вибухи.

Минулого тижня вибух стався на території заводу “Луганськтепловоз”. Підприємство давно не працювало на повну потужність і його територію займали склади інших компаній. Була там також база російських військових.

 15 травня 2023 року в тимчасово окупованому Луганську прогриміло кілька вибухів. Вони сталися на території колишнього авіаційного училища, де розташовувалася база окупаційних військ.

Залишити відповідь