Окупант у Ровеньках зґвалтував та вбив 17-річну дівчину

Окупант у Ровеньках зґвалтував та вбив 17-річну дівчину

В окупованому росіянами місті Ровеньки Луганської області російський загарбник, який приїхав із Володимирської області зґвалтував та вбив 17-річну дівчину.

Про це повідомив російський Telegram-канал ASTRA.

Про зникнення 17-річної жительки Ровеньок Анастасії стало відомо кілька днів тому. 4 травня її тіло виявили у лісосмузі у селищі Дзержинський.

За підозрою у вбивстві дівчини затримано громадянина РФ, уродженця Володимирської області, 33-річного Андрія Курбасова.

Це російській військовий, який перебуває на окупованій території разом з армією окупанта. Він зізнався, що зґвалтував дівчину в автомобілі, а потім, злякавшись, що його зловлять, ударив її ножем у серце. Щоб приховати злочин, він закопав тіло лісосмузі та обклав камінням.

Окупант у Ровеньках зґвалтував та вбив 17-річну дівчину

 Як повідомляла Реальна Газета, двоє російських військових розстріляли двох жінок та трьох чоловіків на окупованій частині Донецької області. Підозрюваних вже затримали. Ними виявилися колишні російські зеки.

Російські в’язні бачать для себе вихід у підписанні контрактів з Міністерством оборони РФ. Щоб не сидіти у тюрмі, вони їдуть на окуповану територію. В результаті на свободі опиняються вбивці та ґвалтівники. Так, на свободі у Донецьку опинився вбився служителя мечеті. У Росії його помилували, бо той поїхав на фронт.

Залишити відповідь