Обзивав та погрожував. У Киві вчитель принижував учня-переселенця з Луганщини

Обзивав та погрожував. У Киві вчитель принижував учня-переселенця з Луганщини

У школі №37 Голосіївського району Києва вчитель фізкультури погрожував учню, штовхав та обзивав його. Поліція вже встановлює обставини цієї події. Також на інцидент відреагував уповноважений ВР із прав людини.

Відповідне відео було опубліковано в соціальних мережах.

Про учня відомо, що він переїхав до Києва з окупованої Луганщини. На відео чутно, як вчитель кричить: “Сє***ська гн**да, я тебе навчу, як правильно”.

Конфлікт стався у школі через погану поведінку дітей. На опублікованому відео дорослий чоловік звинувачує у хуліганстві хлопця, погрожує йому, використовує нецензурну лексику. Подробиці конфлікту не повідомляються.

Відео 18+

Уповноважений ВР із прав людини Дмитро Лубинець повідомив, що звернувся до правоохоронних органів з метою якісного й неупередженого розслідування та взяв на особистий контроль справу щодо жорстокого поводження вчителя київської школи з учнем.

“Поведінка вчителя, яка зафіксована на відео, містить ознаки кримінального правопорушення – погрози вбивством, нанесення тілесних ушкоджень”, — зазначає Лубінець.

Пізніше у школі заявили, що вчитель та учень порозумілися.

Як повідомляла Реальна Газета, переселенка Катерина Посохова заявила, що зіткнулася з дискримінацією в Тернопільській обласній дитячій бібліотеці — її сину Святославу відмовилися безплатно видавати книги і стали вимагати грошову заставу. Вимогу супроводили коментарем, що дитина нібито  “можете написати “слава Росії”.

Залишити відповідь