Обличчя Свободи: у чому слабкість авторитарних режимів?

Обличчя Свободи: у чому слабкість авторитарних режимів?

 У 21 столітті, менше як за 100 років після закінчення кривавої Другої Світової війни, піднімають голову диктатори й авторитарні лідери, посилюючи свій вплив, порушуючи світовий баланс, розв’язуючи нові війни.

Майкл Макфол, політолог, дипломат, професор Стенфордського університету, колишній посол США в Росії дав ексклюзивне інтерв’ю документальному проекту «Обличчя Свободи».

«Погляньте на події останніх 15 років!  Просто нова “хвиля” автократій.  Деякі великі автократії стали сильнішими.  Ті ж Росія та Китай.  Росія за Володимира Путіна так зовсім стала диктатурою.  Деякі слабкі  демократії – впали;  деякі країни, які вже досягнули  прориву, не пройшли весь шлях до демократії.  Зараз ми знаходимося в моменті, коли автократії перебувають на підйомі.  І вони починають співпрацювати одна з одною.  Взаємодіяти, щоб навчитися придушувати громадянське суспільство, надаючи одна одній військову та фінансову підтримку», — стверджує дипломат.

 У чому схожість нинішніх режимів по всьому світу, і, головне, у чому їх болючі точки, слабкі місця?  Розбираємось у документальному фільмі «Обличчя Свободи»!

Залишити відповідь