Мєдведєва призначили куратором мобілізації на окупованій території, — ЦНС

 Мєдведєва призначили куратором мобілізації на окупованій території, — ЦНС

Виконання мобілізаційного плану на окупованій території України контролюватиме колишній президент РФ Дмитро Медведєв, який у вересні приїжджав на захоплену частину Донецької області. Мобілізація триватиме в тому числі на окупованій частині України.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Мобілізація почалася 1 жовтня. Всього до російської армії хочуть призвати 130 тисяч молодих людей. В тому числі — українців.

“Зокрема незаконні мобілізаційні заходи відбудуться і на тимчасово окупованих територіях України. Найбільше планують “мобілізувати” на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей, також АР Крим”, — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 29 вересня обвинувачений у воєнних злочинах російський диктатор Володимир Путін підписав указ про проведення осіннього призову.

Згідно з документом, який підписав Путін, з 1 жовтня до 31 грудня цього року до армії РФ планується залучити 130 тисяч осіб.

Того ж дня в Міністерстві оборони РФ заявили, що осінній призов буде проводитися і на окупованих територіях України.

У Міноборони РФ запевнили, що строковиків не відправлятимуть на війну в Україну. Що буде з призовниками з окупованих територій у відомстві не уточнили.

Як писала Реальна Газета, на початку вересня секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що метою проведення “виборів” є проведення примусової мобілізації.

Ми також повідомляли, що на окупованій Луганщині російські загарбники хочуть мобілізувати до 70 тисяч осіб.

Залишити відповідь