Терорист Гіркін поїхав на фронт. За його голову обіцяють понад $55 тисяч

Терорист Гіркін поїхав на фронт. За його голову обіцяють понад $55 тисяч

Колишній командир бойовиків угрупування “ДНР” Ігор “Стрєлков” Гіркін міг відправитися воювати добровольцем воювати в Україну. Відомі українці оголосили за взяття його в полон понад $30 тисяч.

Про відправку на фронт Гіркіна натякнула дружина терориста Мирослава Регінська. Вона розмістила на своїй сторінці у соціальній мережі “ВКонтакте” фотографію з Гіркіним ЗС РФ.

“На запитання: де Ігор Іванович? Чи все в нього добре? Куди зник і т.д. Відповідаю: все добре! Скоро вийде на зв’язок”, — написала Регінська.

Фотографія колишнього “міністра оборони ДНР” у військовій формі з’явилася після його довгого мовчання у соціальних мережах, які він раніше активно вів.

Терорист Гіркін поїхав на фронт. За його голову обіцяють понад $55 тисяч

Російський пропагандист і головний редактор видання “Сегодня.ру” Юрій Котенок у Telegram пише, що Ігорю Гіркіну дозволили виїхати в зону бойових дій через 8 років. За інформацією джерел, він вирушив до одного з добровольчих батальйонів РФ на посаду начальника штабу чи заступника командира.

Відомі українці у соціальних мережах оголосили про нагороду за взяття в полон Гіркіна.

Так, активіст Сергій Стерненко заявив, що надасть із особистих заощаджень 10 000 доларів тому, хто візьме Гіркіна в полон.

Згодом відгукнувся і лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя, який зараз у лавах ЗСУ захищає Батьківщину, і пообіцяв додати ще 10 тисяч доларів.

Військовослужбовець і письменник Валерій Маркус теж вирішив зробити свій внесок у розмірі 10 тисяч доларів.

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай згодом додав ще 10 тисяч доларів до винагороди.

Українській тенісист Сергій Стаховський теж вирішив докинути 10 тисяч доларів, додавши, що Ігор Гіркін має відповідати за “Боїнг” рейсу МН17, до збиття якого Гіркін має відношення.

Автори YouTube-канала The Alpha Centauri теж додали до “призового фонду” 5 тисяч доларів.

Таким чином, загальна сума становить 55 тисяч  гривень, і в коментарях та реплаях вона постійно збільшується.

Терорист Гіркін поїхав на фронт. За його голову обіцяють понад $55 тисяч

Залишити відповідь