Начальник штабу бригади “Азов” Богдан Кротевич поскаржився у ДБР на українського військового генерала

Начальник штабу бригади “Азов” Богдан Кротевич поскаржився у ДБР на українського військового генерала

Військовий Богдан Кротевич, який служить у бригаді “Азов” написав листа в ДБР із закликом відкрити кримінальне провадження проти українського військового генерала. На думку Кротевича, цей генерал “вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал”.

Про це військовий написав у себе на сторінці в Telegram.

“Мені похрін чи почнуть розслідування проти мене і мені похер чи посадять мене в тюрму. Мені не похер, що судять комбатів та комбрігів за втрату спостережного посту, але не судять генерала за втрату областей та десятків міст та втрату тисяч солдат… І всі військові зараз розуміють, про яку людину я кажу, бо 99% військових його ненавидять за те, що він робить. Ця людина починає розслідування проти командирів, які наступають і не втрачають позиції, проте проти себе він службові розслідування не ініціює”, — написав він.

Кротевич додав, що погодився зробити публічний виступ через безвихідь: інші засоби змінити ситуацію, за його словами, результату не дали.

Також начальник штабу “Азова” не сказав, про якого саме генерала йде мова.

Як повідомляла Реальна Газета, помер пропагандист Антон Мікужис, який 13 червня разом зі знімальною групою пропагандистського телеканалу НТВ потрапив під обстріл у районі окупованої Горлівки.

Залишити відповідь