“На підвал” відправили російського військового, який поскаржився, що поранених на милицях відправляють на штурми

“На підвал” відправили російського військового, який поскаржився, що поранених на милицях відправляють на штурми

У нелегальну в’язницю для військових “відмовників” в окупованому Зайцевому Луганської області відправили окупанта, який поскаржився у відео, що командування відправляє поранених на милицях у нові штурми.

Про це повідомляє телеграм-канал ASTRA.

У червні військовослужбовці 26-го танкового полку, 47-ї дивізії, яка знаходиться на окупованій частині Луганської області, записали відео, у якому заявили, що командування відправляє їх зі шпиталів прямо на виконання бойових завдань, хоча багато хто з них може пересуватися тільки за допомогою милиць.

Джерело “Астри” стверджує, що після публікації відео поранених все ж відправили в тил, але відправили до підвалу в Зайцево. Ув’язнення військового у некегельній тюрмі підтвердила Z-пропагандистка Анастасія Кашеварова і канал “Обережно, новини”.

В’язниця у Зайцевому – це нелегальне місце утримування “відмовників” — російських військових, які більше не хочуть воювати.

ASTRA повідомляє, що у червні понад 20 військових зникли після попадання туди. Усі ці люди по-різному потрапили на фронт — хтось добровільно підписав контракт, когось мобілізував, а хтось записався на війну з колонії. Усі служили у різних в/ч. Їх поєднує те, що за відмову йти в штурм ці військові наприкінці 2023 року були поміщені на підвал у Зайцевому. Там вони перейшли в розташування в/ч 29760. Після Зайцева їх усіх відправили на передову, після чого чоловіки перестали виходити на зв’язок.

Як повідомляла Реальна Газета, у тимчасово окупованому Старобільському районі Луганської області військовий з армії країни-агресора Росії зґвалтував та вбив двох дівчат.

Залишити відповідь