На окупованій території ряджені “козаки” чіпляються до школярів через зовнішній вигляд

На окупованій території ряджені “козаки” чіпляються до школярів через зовнішній вигляд

На тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей на охорону шкіл було найнято “казаків”, які почали образливо ставитися до дітей та критикувати за зовнішній вигляд.

Про це повідомили представники Центру національного спротиву.

З метою “забезпечення громадського порядку” в школах, що перебувають під окупацією, було залучено бойовників з різних приватних охоронних компаній із Росії, включаючи “казачу сотню” із Білгородської області. Ці бойовики часто перебувають у стані алкогольного сп’яніння та самостійно втручаються у життя школярів. Вони проявляють особливий інтерес до зовнішнього вигляду дітей, такого як одяг, зачіска або фарбоване волосся. У хід ідуть не лише словесні образи, але й фізичне насильство. Крім того, зафіксовано незаконні обшуки, під час яких школярі стають об’єктом сексуального тиску від так званих “охоронців.”

Поміж інших конфліктів із місцевим населенням на цих тимчасово окупованих територіях Запоріжжя, місцева підпілля допомогла припинити діяльність чотирьох “казаків.”

Центр Національного Спротиву володіє списком усіх російських охоронних компаній, задіяних на цих територіях, а також іменами всіх бойовників, що беруть у цьому участь. Українське підпілля продовжує відстежувати всіх окупантів, і жоден із них не уникає заслуженої відповідальності.

Як повідомляла Реальна Газета, на окупованій Донеччині росіяни впровадили спрощену факультативну програму зі вивчення української мови.

Залишити відповідь