На окупованій Луганщині проблеми з лікарнями та медикаментами

На окупованій Луганщині проблеми з лікарнями та медикаментами

На окупованій частині Луганської області загарбники швидкими темпами виписують цивільних людей з лікарень або взагалі відмовляють в госпіталізації, звільняючи місце для російських військових.

Про це повідомляє Луганська ОВА.

“У медзакладах закінчується запас ліків – окупаційна влада ігнорує це питання”, — зазначили в адміністрації.

Все, що завозиться з РФ на Луганщину, за даними ОВА, йде на потреби російських окупантів, а місцеве населення залишається ні з чим. А російський медперсонал, який привозять окупанти, займається виключно здоров’ям військових РФ.

Блогер з Луганська Savelyi Vasserman у Facebook написав, що росіяни організували на території заводу ОР шпиталь. Ще один планують розгорнути у манежі “Динамо”.

“Ситуація стала настільки критичною із втратами вбитими та пораненими, що за інформацією нашого джерела в апараті голови “ЛНР”, з москви прийшло розпорядження щодо надання допомоги у створенні ще одного польового госпіталю у Луганську. Усі лікарні “республіки” вже повні пораненими, про це ми повідомляли, повний і польовий госпіталь на території цехів заводу ОР. Тепер розгортатимуть польовий госпіталь у манежі “Динамо” (біля Авангарду, на Ярмарковій площі) на 500 ліжок”, —  написав він.

Вассерман додав, що в цих шпиталях працюють не місцеві лікарі, бо місцевих не вистачає. В таких “медзкаладах” очікується до 200 поранених на день.

Залишити відповідь