Не зважають на вік та кількість дітей. Після затишшя на окупованій Луганщині посилилася мобілізація

Не зважають на вік та кількість дітей. Після затишшя на окупованій Луганщині посилилася мобілізація

На окупованій частині Луганської області посилилася примусова мобілізація: найважче в регіонах, звідки повідомляють про побиття тих, хто не хоче йти в “народну міліцію ЛНР”, тобто у військо окупантів.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у Telegram.

За його словами, в Хрустальному стало більше патрулів, які перевіряють документи та вручають повістки чоловікам. Деяких одразу відвозлять до пункту збору мобілізованих.

“Порядки денного в Меловому отримують майже всі. Окупанти не дивляться на вік, стан здоров’я та кількість дітей у мобілізованих”, — розповів Гайдай.

У місті Сорокіне, яке розташоване поряд, люди ставали свідками побиття тих, хто чинить опір військовим комісарам та намагається відмовляється від мобілізації. Незгодних у військкомат доставляють силою.

Щоб ті, хто вже знаходиться на фронті не тікали, угрупування “ЛНР” розсилає на номери оператора “Лугаком” повідомлення щодо “кримінальної відповідальності за залишення місць несення служби та пунктів постійної дислокації військових частин”.

Як повідомляла Реальна Газета, мобілізовані з Луганської області чоловіки знаходяться на фронті в більш гіршому становищі, ніж росіяни-контрактники. Їх погрожують віддати під трибунал за залишення військових позицій, навіть коли російські військові втекли на більш безпечні позиції.

Залишити відповідь