На окупованій Луганщині окупанти вбили пенсіонера, якого “замовив” знайомий

На окупованій Луганщині окупанти вбили пенсіонера, якого “замовив” знайомий

В окупованій росіянами Кадіївці Луганської області російські окупанти за гроші вбили місцевого жителі Олексія Кириченка. Вбивець найняв місцевий житель.

Про це повідомляє “Донбас SOS” з посиланням на доньку вбитого, яка звернулася до юристів по консультацію.

65-річний пенсіонер Олексій Кириченко разом з дружиною жив в окупованій з 2014 року Кадівці. Між ним та іншим місцевим жителем Юрієм стався конфлікт нібито через борг. За словами доньки, батько віддав борг, але це не заспокоїло Юрія.

“Згодом він вже не просто погрожував батькові, а, як з’ясувалося, найняв російських військових, для того, щоб вони вбили його. Коли той вийшов з дому,  невідомі люди у камуфляжній формі заштовхали його машину, почали бити, знущатись і повезли його в сторону Луганська. Він зміг вискочити з машини і зателефонував мамі”, — розповіла донька загиблого.

Олексій Кириченко назвав прізвища тих, хто був серед нападників. Серед інших — син його доброго знайомого та його друг. Обидва, за інформацією доньки вбитого, служили в армії РФ, хоча й були місцевими мешканцями. Кириченко ще раз телефонував дружині, щоб попросити викликати правоохоронців, навіть називав адресу, але вона не розчула. Кириченко вдалося ще раз вистрибнути з машини, але попри гарну фізичну форму, втекти він не зміг — переслідувачі наздогнали його та знов кудись повезли. Згодом вони його розстріляли, а тіло кинули у водойму. У медичному висновку про причини смерті, який бачила донька, вказано на чисельні вогнепальні поранення всього тіла і сліди побиття — переломи кісток обличчя та ніг.

Дружина загиблого звернулася до місцевої “поліції”. Ті затримали трьох військових армії РФ, а також Юрія.

Але про двох чоловіків, чиї прізвища називав батько, немає ніякої інформації. Донька вбитого припускає, що вони могли виїхати з окупації й можуть навіть перебувати зараз на вільній частині Україні.

Донька загиблого звернулася до правозахисників, щоб ті розказали, куди написати, щоб зафіксувати факт злочину.

Як повідомляла Реальна Газета, в окупованому росіянами місті Лисичанськ Луганської області знайшли застреленими 51-річного Андрія Тонченка та 34-річного Віктора Барвінока. У вбивстві підозрюють бійця російського підрозділу “Шторм”.

Залишити відповідь