На окупованій Луганщині хочуть відродити “піонерів”. У кожному класі хочуть організувати осередки “Руху перших”

На окупованій Луганщині хочуть відродити “піонерів”. У кожному класі хочуть організувати осередки “Руху перших”

 На окупованій частині Луганської області запускають новий пропагандистський проєкт під назвою “Луганський характер”. Ним опікується регіональне відділення пропагандистський рух дітей та молоді “Рух перших”.

Про це повідомляє пропагандистське видання ЛІЦ з посиланням на заяву ватажка угруповання “ЛНР” Леоніда Пасічника.

Колаборанти під керівництвом кураторів з Росії хочуть створити у кожному класі всіх шкіл загони “Руху перших”.

“Їхні учасники будуть об’єднані спільною метою та спільною суспільно корисною роботою — як свого часу радянські жовтенята та піонери. Це допоможе сформувати в кожній дитині справжній луганський характер, адже наш край завжди славився працелюбними, чесними та впевненими в собі людьми”, — написав Пасічник.

За його словами проєкт знаходиться на стадії доопрацювання. Ватажок стверджує, що до організованого диктатором Путіним “Руху перших” нібито вже приєдналася 21 тисяча школярів та студентів регіону. Він стверджує, що діти нібито з “щирим бажанням” беруть участь у пропагандистських заходах. В тому числі у військовій грі “Зарниця”, де школярів вчать користуватися зброєю.

“Рух перших” — це молодіжна організація, яку створили у Москві за ініціативи диктатора Володимира Путіна.

Як повідомляла Реальна Газета, США на тлі переходу Кремля до воєнної економіки запровадили санкції проти Російської Федерації. В перелік потрапив загальноросійський “Рух перших” (Движение первых).

Залишити відповідь