На Херсонщині російський військовий застрелив свого командира, бо його дражнили через прізвище Хохлов

На Херсонщині російський військовий застрелив свого командира, бо його дражнили через прізвище Хохлов

У селі Князе-Григорівка, що на окупованій частині Херсонської області, 37-річний сержант Михайло Хохлов з автомата АК-74 застрелив свого командира, 37-річного лейтенанта Івана Кривошеєва. Причиною вбивства стали образи на адресу Хохлова через його прізвище.

Про це повідомляє російський телеграм-канал ASTRA.

Під час стрілянини Хохлов поранив ще одного рядового — Олександра Ликова. Його госпіталізували із наскрізним пораненням шиї. Всі троє військових служать в 1 батальйоні 1218 мотострілецького полку.

Хохлова було затримано та передано військовим полку.

Як пише телеграм-канал “ВЧК-ОГПУ” напередодні троє військових пиячили. В якийсь момент двоє Кривошеєв та Ликов почали насміхатися з Хохлова через його прізвище. В якийсь момент він не витримав та почав стрілянину.

Як повідомляла Реальна Газета, у РФ офіційно підтвердили загибель генерал-майора армії РФ Володимира Завадського на війні в Україні, про що раніше повідомила низка ЗМІ та Telegram-каналів.

Про смерть генерала Завадського стало відомо 29 листопада. Відомо, що він загинув у районі населеного пункту Кринки на окупованій частині Херсонської області.

Залишити відповідь