Окупанти підтвердили загибель генерала Завадського в Україні. По ньому нібито відкрили вогонь свої ж

Окупанти підтвердили загибель генерала Завадського в Україні. По ньому нібито відкрили вогонь свої ж

Губернатор Воронезької області РФ Олександр Гусєв підтвердив загибель генерал-майора армії РФ Володимира Завадського на війні в Україні, про що раніше повідомила низка ЗМІ та Telegram-каналів.

Про це Гусєв написав у своєму Telegram-каналі.

“На бойовому посту в зоні проведення спецоперації загинув заступник командувача 14 Армійського Корпусу Північного флоту генерал-майор Володимир Завадський”, – йдеться в повідомленні.

Гусєв не уточнив, за яких саме обставин загинув Завадський.

За деякою інформацією, російський генерал загинув унаслідок підриву міни, на яку наїхав автомобіль, у якому він перебував.

Водночас за повідомленнями низки Telegram-каналів, смерть Завадського наставала внаслідок вогню з боку російських військових.

Генерал нібито вирішив покататися на автомобілі, який російські військові раніше захопили у Сил оборони України.

Його побачили бійці іншого підрозділу і подумали, що це рухається українська диверсійна група. По автомобілю було відкрито вогонь із міномета.

Нібито якраз у цей момент Завадський з’їхав із дороги та опинився на мінному полі, після чого загинув унаслідок підриву міни.

Російська служба BBC News зазначає, що Завадський став уже сьомим російським генералом, загибель яких в Україні було офіційно підтверджено.

Як повідомляла Реальна Газета, про смерть генерала Завадського стало відомо 29 листопада. Відомо, що він загинув у районі населеного пункту Кринки на окупованій частині Херсонської області.

Ми також писали, що в липні в окупованому Бердянську Запорізької області внаслідок ракетного удару ЗСУ загинув генерал-лейтенант армії РФ Олег Цоков.

Залишити відповідь