Луганська “Зоря” відзначила 100-річний ювілей

Луганська “Зоря” відзначила 100-річний ювілей

Сьогодні, 5 травня, футбольному клубу “Зоря” з Луганська виповняється 100 років.

Про це нагадала пресслужба клубу.

З цієї нагоди клуб звернувся до вболівальників і подякував їм за те, що залишаються разом з клубом.

“Як і у всіх команд, у «чорно-білих» були різні часи – часи зльотів та падінь, часи великих перемог та часи поразок. Але всіх нас – керівництво клубу, гравців, персонал команди та вболівальників єднає любов до футболу, а саме – любов до луганської «Зорі»”, — сказано в повідомленні.

В клубі нагадали, що в 1972-му році команда стала чемпіоном радянського союзу. Це був єдиний не столичний клуб, який досягнув такої висоти. Крім того, “Зоря” була фіналістом Кубку у 1974 та 1975-му роках.

“Напевно, останнє десятиліття є найскладнішим в історії «Зорі». Через війну вже 9 років ми граємо не вдома. Але, як виявилось, ці негаразди згуртували нас, зробили ще сильнішими. Вже в новітній історії наша команда тричі ставала бронзовими призерами Чемпіонату України, двічі грала у фіналі Кубку країни, є постійним учасником відбіркових та групових етапів єврокубків”, — розповіло керівництво клубу.

“Зоря” подякувала вболівальникам за любов і підтримку, заявила, що пишається минулим і сподівається на майбутні перемоги.

Залишити відповідь