“ЛНР” представлена на Петербурзькому економічному форумі двома підприємствами, які належать Солоду і Королевській

“ЛНР” представлена на Петербурзькому економічному форумі двома підприємствами, які належать Солоду і Королевській

Угрупування “ЛНР” привезло на Петербурзький економічний форм стенди підприємств  SOLUR та “Луганський холодокомбінат”. Обидва належать колишнім депутатам від ОПЗЖ Наталії Королевській та Юрію Солоду, які зараз втекли з України.

Про форум пише російське видання “ФедералПресс”.

На економічному у форумі, який зараз проходить в Санкт-Петербурзі, представлені підприємства з окупованих частин Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

“Цього року ЛНР представлена у вигляді двох підприємств, які у ній розташовані. Це холодокомбінат, який перший у регіоні сертифікувався за російським законодавством та отримав чесний знак”, — прокоментувала “чиновниця” з “міністерства економічного розвитку ЛНР” наявність на формі саме Луганського холодокомбінату.

Інша компанія — SOLUR — виготовляє алюмінієві радіатори опалення та алюмінієвий профіль. Стверджується, що його вже можна купити в Росії.

Нагадаємо, у лютому цього року депутати від колишньої фракції ОПЗЖ Наталя Королівська та Юрій Солод написали заяви на складання мандатів.

ГПУ розслідували причетність Королевської до фінансування луганських бойовиків.

У 2020 році 19-річний син Наталії Королевської, Ростислав Солод, став депутатом міськради Краматорська.  

Згідно аналітики Руху ЧЕСНО, пропустила всі засідання Ради під час війни, щодо яких є дані. З початком російського вторгнення Королевська покинула Україну.

Була однією з депутатів, що лобіювала прийняття Мінських угод.

Зараз партія ОПЗЖ заборонена в Україні. Королевська та Солод покинули межі держави. 

Залишити відповідь