Командири з угрупування “ЛНР” посилають російських мобілізованих у бій без підготовки. Більшість гине

Командири з угрупування “ЛНР” посилають російських мобілізованих у бій без підготовки. Більшість гине

Мобілізовані Мордовії, Марій Ел та Ульяновська, яких відправили воювати в Україну, потрапили під командування військових з угрупування “ЛНР”, а тепер скаржаться на те, що їх погано підготовленими відправляють на штурм українських позицій. Більшість таких “мобіків” гине.

Про це повідомляє видання “НеМосква”.

Родичі мобілізованих розповіли, що у військовій частині їх синів та чоловіків майже нічому не навчали. Вони лише кілька разів з’їздили на полігон. Решту часу вони нічого не робили або пиячили. Командири запевняли “мобіків”, що їх відправлять на четверту лінію оборони, де вони будуть охороняти блокпости, а бойових дій там взагалі нема.

Проте в кінці січня мобілізованих відправили до міста Лисичанська, за 70 кілометрів від Луганська. Там її розформували та передали під командування угрупування “ЛНР”. У військових квитках поставили номер військової частини, російських військкоматах нічого не знають. Там їх змусили рити окопи та майже не годували.

9 лютого військовослужбовці одного з чотирьох взводів записали відеозвернення до президента Росії. У ньому вони заявили, що луганські командири ставляться до мобілізованих як «витратного матеріалу» і «відправляють людей на забій».

У відповідь на це командування з угрупування “ЛНР” почало погрожувати тим, хто записував відеозвернення: обіцяли відправити незадоволених у бій у якості “гарматного м’яса”.

На фоні цього третій взвод мобілізованих вирішив промовчати. Але командування відправило на передову саме їх, як найслухняніших. Їх перекинули до міста Новодружеськ, на північно-східній околиці Лисичанська. Там їх регулярно відправляли на штурм українських позицій групами по 8-10 людей, з яких іноді поверталося троє. Часто у росіян не було можливості забрати тіла загиблих через щільний вогонь українців. Тоді “мобіки” почали записувати відеозвернення до Путіна вже звідти.

Декілька мобілізованих заявили командирам, що відмовляються йти на передову. Після цього їх роззброїли та замкнули у підвалі, проте випустили вже за півгодини. Сказали, що їхню подальшу долю вирішуватимуть командири “ЛНР”. Проте росіяни стверджують, що луганські командири не хочуть завершувати цю війну, “бо там фінансування іде велике”.

Станом на 9 березня від третього взводу залишилося 16 людей. Інші загиблі або знаходяться в госпіталях. До них прибув один із командирів угрупування “ЛНР” — якийсь Мирон. Він заявив, що наступного дня “мобіків” відправлять на штурм. Тих, хто відмовиться, або запруть у підвалі, або розстріляють.

Як повідомляла Реальна Газета, в окупованому Донецьку нема кому водити міські автобуси та трамваї, бо дві третини водіїв минулого року забрали на фронт і вони не повернулися.

Залишити відповідь