В Росії показали сотні нових могил “вагнерівців” на кладовищі в Гарячому Ключі

В Росії показали сотні нових могил “вагнерівців” на кладовищі в Гарячому Ключі

В соціальних мережах опублікували відео, яке ілюструє втрати найманців “ПВК Вагнера” у війні в Україні: за короткий час на цвинтарі бойовиків з’явилися сотні нових могил.

Про це свідчить відео, опубліковане росіянкою, яка побувала на цьому кладовищі.

Кладовище розташоване поблизу міста Гарячий Ключ у Краснодарському краї Росії. За даними ЗМІ, там знаходиться цвинтар найманців та їх капличка. У договорах, які колишні в’язні підписували перед укладанням контракту з “вагнерівцями”, йшлося, що за бажанням вони можуть бути поховані саме на цьому кладовищі.

На відео жінка рухається повз могили, та, не стримуючи сліз, розповідає, скільки тут свіжих поховань.

“Дуже велике кладовище. Нема кінця і краю”, — каже вона.

Поховань настільки багато, що камера не охоплює край поховань.

За словами авторки відео, всі ці могили вагнерівців з’явилися у Гарячому Ключі протягом двох-трьох місяців.

Як повідомляла Реальна Газета, власник “ПВК Вагнер” написав листа міністру оборони РФ Сергію Шойгу, у якому висловив побоювання щодо підготовлюваного наступу ЗСУ на Бахмутському напрямку. Ця заява Пригожина різко контрастує з його попередніми заявами, де він лаяв та критикував Міністерство оборони РФ за те, що вони не дають снаряди “вагнерівцям”.

Очільник окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов найняв власних найманців та сформував з них свою “ПВК Конвой”. Керує нею голова “ПВК Вагнера” в Африці Костянтин Пікалов.

Залишити відповідь