Іркутські мобілізовані, які скаржилися Путіну на командування “ДНР”, майже всі загинули в бою, — ЗМІ

Іркутські мобілізовані, які скаржилися Путіну на командування “ДНР”, майже всі загинули в бою, — ЗМІ

Мобілізовані з російського Іркутська, які записували відеозвернення до Володимира Путіна та заявляли, що їх непідготовленими кидають у бій, а командування з угрупування “ДНР” загрожує їм розстрілом, майже повністю були знищені в боях у Донецькій області.

Про це повідомляє російське ЗМІ “Сибір.Реалії”.

Там зазначається, що непідготовлених мобілізованих з Іркутської області у складі полку 1439 першого і другого батальйону відправили на штурм Авдіївського укріпрайону під Донецьк. Це було 28 лютого. Проте вже 3 березня родичі мобілізованих повідомили російських журналістів, що весь полк практично знищений: бійці або загинули, або вважаються зниклими.

Тепер іркутські чиновники хочуть відвідати мобілізованих, які ще залишаються живими в Донецькій області.

Нагадаємо, мобілізовані з Іркутська звернулися з відозверненням до Володимир Путіна та поскаржилися на командування з числа угрупування “ДНР”, які нібито відправили їх на штурм без розвідки, зв’язку та вогневої підтримки артилерії. У разі невиконання наказу їх погрожували покарати за дезертирство та навіть розстріляти.

Журналісти дізналися від цих військових, що командування забирає з поля бою лише солдатів з угруповання “ДНР” з легкими пораненнями, а тяжко поранених та вбитих залишають на позиціях, оскільки “бояться втратити техніку”. Убиті ж росіяни вважаються зниклими безвісти.

Спроби добитися справедливості від командування закінчуються арештом. Так, заарештували замполіта з позивним “Скала”, який намагався пояснити, що ненавчені військові не можуть бути штурмовим підрозділом.

Як повідомляла Реальна Газета, в Росії бояться розголосу великих втрат на війні в Україні та паніки, тому видають родичам тіла загиблих “дозовано”, по декілька в день.

Залишити відповідь