Ідентифікацію по відео змогли пройти 46 тисяч переселенців

Ідентифікацію по відео змогли пройти 46 тисяч переселенців

Ідентифікацію, необхідну для продовження виплат пенсій, у різний спосіб змогли пройти 212,8 тисяч людей. 46 тисяч з них скористалися відеоконференцією, щоб підтвердити свою особу.

Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики України.

Особисто прийшли у банки понад 27 тисяч осіб.

За допомогою відеоконференції — 46 тисяч осіб. Це були переселенці, які живуть як на окупованій, так і на підконтрольній частині України.

Через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України — майже 73 тисячі осіб.

Особисто відвідали територіальні органи Пенсійного фонду України — 31,6 тисячі осіб. В основному це були ті, хто виїхав за кордон.

У Міністерстві наголосили, що якщо людина пройшла ідентифікацію, її особу підтвердили, а пенсію ще не виплатили, то виплатять у квітні із затримкою.

“Необхідність фізичної ідентифікації для одержувачів пенсій та соціальних виплат є загальноприйнятою міжнародною практикою та діє в Україні на постійній основі. Це необхідно для того, щоб перевірити, чи дійсно людина, яка отримує кошти від держави, є живою і чи отримує виплату саме та людина, якій вони призначені”, — пояснили у міністерстві.

Як повідомляла Реальна Газета, пенсіонери-переселенці “першої хвилі” мали пройти відеоідентифікацію до 31 березня. Проте якщо пенсіонер встиг подати заявку до 31 березня 2024 року, але представники пенсійного фонду ще не написали, то ідентифікація пройде у квітні у порядку черги. При цьому пенсію у квітні припиняти не будуть.

Залишити відповідь