Горять трансформатори та зникає напруга. На окупованій Луганщині почалися проблеми з електромережою через обігрівачі

Горять трансформатори та зникає напруга. На окупованій Луганщині почалися проблеми з електромережою через обігрівачі

В окупованих Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному досі складна ситуація з опаленням. Попри обіцянки почати опалювальний сезон, котельні або не запрацювали взагалі, або запрацювали на кілька будинків. Місцевим жителям доводиться грітися за допомогою обігрівачів, але через це електричні мережі виходять з ладу.

Про це розповів голова Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко.

Зараз у Сєвєродонецьку та Лисичанську спостерігається нестача електроенергії. Пошкоджені війною трансформатори горять, лінії електропередач рвуться, напруга стрибає.  

Власненско пояснив, що російські пропагандисти намагаються не знімати свої сюжети в найбільш пошкоджених районах Сєвєродонецька. Насправді те, що показують по телебаченню — це лише 10% міста. На решті території не проходять відновлювальні роботи.

Як повідомляла Реальна Газета, в окупованих Сєвєродонецьку та Лисичанську пошкоджені бойовими діями теплотраси не дозволяють повноцінно запустити опалювальний сезон, хоча окупанти заявляли про запуск котелень у містах.

Велика частина жителів окупованих населених пунктів Сєвєродонецького району залишилася без централізованого опалення. Причиною цього стала бездіяльність окупантів протягом минулого року.

Залишити відповідь