Генерал Суровікін закликав Пригожина зупинитися

Генерал Суровікін закликав Пригожина зупинитися

Російський генерал Суровікін, якого публічно розхвалював Пригожин, записав відеозвернення до “вагнерівців” із закликом зупинитися.

Відповідні відео поширили російські Telegram-канали.

“Я щойно за наказом керівництва Міністерства оборони прибув із переднього краю, з передової, де наші війська б’ються з противником на смерть із переважаючими силами противника, зазнають втрат, але стоять на своїх позиціях”, — заявив російський генерал.

Суровікін заявив, що смутою, яку спричинив ватажок найманців, можуть скористатися ЗСУ.

“Я закликаю зупинитися, противник тільки й чекає, коли у нас загостриться внутрішньополітична обстановка. Не можна грати йому на руку. Поки не пізно, потрібно підкоритися волі і наказу всенародно обраного президента РФ, зупинити колони, повернути їх у пункти постійної дислокації. Вирішити всі проблеми тільки мирним шляхом під керівництвом верховного головнокомандувача Збройних сил РФ”, — сказав Суровікін на відео.

Також до Пригожина звернувся Генерал-лейтенант армії РФ Володимир Алексєєв. Його відеозвернення було записане в тому ж приміщенні, що і звернення Суровікіна.

“Які б не були у вас наміри ваші, це удар у спину країні та президенту. Тільки президент має право призначати вищий керівний склад збройних сил, а ви намагаєтеся зазіхнути на його владу. Це державний переворот”, — сказав Алексєєв.

Як повідомляла Реальна Газета, ввечері ватажок найманців Євген Пригожин заявив про обстріл його приватної військової компанії “Вагнер” з боку армії РФ.

В Міноборони РФ його звинувачення заперечили і сказали, що такі повідомлення Пригожина — провокація.

Тим часом, в ФСБ заявили, що порушили проти Пригожина справу за заклик до заколоту.

При цьому в Росії почали активно готуватися до ймовірного нападу “вагнерівців”. На під’їздах до Москви розмістили блокпости, а по Ростову роз’їжджає військова техніка.

Залишити відповідь