Філіп Кіркоров після скандалу з “голою вечіркою” приїхав в окуповану Горлівку

Філіп Кіркоров після скандалу з “голою вечіркою” приїхав в окуповану Горлівку

Російський співак Філіп Кіркоров приїхав в окуповану Горлівку виступати перед пораненими російськими окупантами. Він заспівав дві пісні та пообіцяв протези тим, хто залишився без кінцівок.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Кіркоров виступав у міській лікарні №2.

“Виїжджати нікуди не збираюся, я живу тут. Жив і житиму. У мене тут дім, у мене тут діти, у мене Бедрос — тато”, — заявив Кіркоров.

Стверджується, що артист привіз гуманітарну допомогу та обіцянки допомогти військовим з протезуванням. Співак з’явився перед медиками скромно: без пір’я, колготок та страз. На ньому була чорна куртка-косуха, чорні брюки та чорна шапка.

Нагадаємо, у грудні 2023 року у Москві пройшла закрита вечірка з “голим” дресс-кодом. На ній був, в тому числі, Філіп Кіркоров. Лояльні Кремлю блогери обурилися проведенню такої вечірки: буцімто захід недоречний під час війни. Після скандалу учасники вечірки стикнулися з тиском з боку російської влади: на них почали заводити справи та відміняли їх концерти. Дехто записував відео з вибаченнями.

Філіп Кіркоров після скандалу з “голою вечіркою” приїхав в окуповану Горлівку
Кіркоров на “голій” вечірці

Зокрема, Кіркоров назвав помилкою свою участь у “голій вечірці”, що відбулася у клубі Mutabor.

“У житті кожної людини бувають моменти, коли зайшов не в ті двері. Так, я знав про захід, отримав запрошення, обіцяв прийти та прийшов. Але не знав про характер подій, які відбуватимуться за цими дверима”, – пояснив він.

Залишити відповідь