У ніч проти 2 травня дрони атакували Афіпський НПЗ у Краснодарському краї та енергооб’єкт на території Рославльського району Смоленської області.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Так, Telegram-канал Shot публікує відео з гулом моторів безпілотників та стрілянини по ним. У РФ стверджують, що безпілотники — українські. І летять вони у у бік нафтопереробного заводу. Стверджується, що БПЛА нібито посадили засобами РЕБ.
Інформація про постраждалих, загиблих та руйнування не надходила.
Цією ж ніччю дрон атакував Смоленську область. За словами місцевого губернатора Василя Анохіна, атака була по Рославльському району і об’єкту цивільної енергетичної інфраструктури там.
“Постраждалих немає. На місці події працюють екстрені та правоохоронні служби”, — розповів російський чиновник.
Як повідомляла Реальна Газета, минулої ночі дрони атакували Рязанський нафтопереробний завод та спричинили там пожежу.