DeepState повідомили про просування росіян у бік Часового Яру

DeepState повідомили про просування росіян у бік Часового Яру

Російські окупанти впритул наблизилися до околиць мста Часів Яр та зайняли панівні висоти коло нього.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю OBOZ.UA повідомив співзасновник проєкту DeepState, аналітик Роман Погорілий.

За даними проєкт окупанти отримали “оперативний простір для подальшого просування, вогневий контроль, тому що ця висота покриває дуже велику область огляду”.

Успіх окупантів в районі Часового Яру пояснюється тим, що росіяни стягнули туди великі сили та почали обстрілювати місто з авіації та артилерії.

В селі Іванівське продовжуються бої. За повідомленнями деякими окупаційних джерел, вже взято.

“Зараз йдуть важкі бої за Іванівське, але важливо зазначити, що це село не перебуває під повним контролем ворога, як вони це люблять оголошувати заздалегідь. Наші військові там б’ються, намагаються стримувати тиск. Вони зайшли на висоти на північ від Іванівського, там точаться дуже важкі бої, адже не можна давати ворогу просуватися. Якщо вони просунуться ще більше на північ, вони отримають вогневий контроль з висоти, відповідно, будуть перекривати логістику і саме наше угрупування опиниться під загрозою”, – попередив аналітик.

Як повідомляла Реальна Газета, російські війська не полишають спроб прорвати оборону ЗСУ на ділянці фронту в Луганській області. Упродовж минулої доби вони спробували атакувати поблизу Білогорівки.

Залишити відповідь