“Диверсанти” з Брянська втекли, а “росгвардійці”, які їх переслідували, підірвалися на міні

“Диверсанти” з Брянська втекли, а “росгвардійці”, які їх переслідували, підірвалися на міні

Російські силовики не змогли впіймати так званих “диверсантів”, які зайшли в Брянську область та заявили про спробу звільнити село від російського режиму. Стверджується, що ці люди повернулися в Україну.

Про це пише російське федеральне агентство “РІА Новості” з посиланням на ФСБ РФ.

Там стверджують, що “вилазку припинено”.

“Противника видавлено на територію України, де по ньому завдано масованого артилерійського удару”, — повідомило відомство, проте не надало жодного доказу цього удару.

Російські силовики пояснили, що не стали ловити чи знищувати умовних “диверсантів”, щоб не завдати шкоди населенню та інфраструктурі.

Проте ввечері депутат Держдуми Олександр Хінштейн заявив, що біля села Сушани на російській міні підірвався один з автомобілів Росгвардії. Стверджується, що росгвардійці їхали на “зачистку території”. Четверо з них отримали поранення.

Російське видання “Важливі історії” поспілкувалося з одним з учасників “Російського добровольчого корпусу”, який стверджує, що був сьогодні в Брянській області.

“Я щойно звідти. Нас на цьому завданні було 45 людей. Зайшли, відзняли, зробили засідку на дві БМП. Дітей постраждалих не бачив. Але був один постраждалий прикордонник. Жодних заручників не брали”, — заявив він на умовах анонімності.

Нагадаємо, сьогодні низка пропагандистських ресурсів повідомили про проникнення в села  Любечани і Сушани (розташовані на кордоні з Чернігівською областю) української ДРГ. Відповідальність на себе взяли люди, які назвалися членами “Російського добровольчого корпусу”. На відео двоє озброєних чоловіків у військовій формі заявили, що прибули до Росії, щоб “показати співвітчизникам, що надія є, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом”.

Залишити відповідь