Кадрові російські військові та “вагнерівці” влаштували перестрілку в Станиці Луганській, — Луганська ОВА

Кадрові російські військові та “вагнерівці” влаштували перестрілку в Станиці Луганській, — Луганська ОВА

В окупованій Станиці Луганській російські військові побилися з найманцями з “ПВК Вагнера”. Загиблі є з обох боків.

Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.

“Не маючи значущих досягнень на полі бою, військовослужбовці рф та представники пвк «вагнер» все частіше намагаються відшукати винних у цьому. Відповідальність за власні тактичні прорахунки та втрати перекладають один на одного. За інформацією Генерального штабу ЗСУ, у Станиці Луганській сталася бійка між цими підрозділами ворога, яка переросла у перестрілку”, — йдеться у повідомленні.

В повідомленні додається, що загиблі є з обох боків.

Крім цих втрат, і російські “кадровики”, і найманці, зазнають втрат на полі бою. Про це свідчить переповненість лікувальних закладів пораненими військовими.

Так, у селі Містки Сватівського району госпіталь облаштували у місцевій школі. Тудизвозять поранених росіян. Крім того, у всіх медичних закладах окупантів існує великий дефіцит медикаментів та перев’язувальних матеріалів.

Після того, як у ЗМІ розголосу набули історії росіян, які потрапляють “на підвал” та в імпровізовані тюрми, практика ув’язнення “500-х”, припинилася. Проте, як зазначається в повідомленні, зараз тих, хто хоче зберегти життя і здоров’я та відмовляється воювати, знову кидають “на підвали”.

Як повідомляла Реальна Газета, вночі в окупованих Ровеньках горіла нафтобаза.

Залишити відповідь