В “ДНР” зізналися, що “молода республіка” перестане бути збитковою лише через 10 років. До цього годувати регіон будуть платники податків РФ

В “ДНР” зізналися, що “молода республіка” перестане бути збитковою лише через 10 років. До цього годувати регіон будуть платники податків РФ

В угрупуванні “ДНР” вважають, що регіон перестане бути дотаційним лише через 10 років, а до цього він буде жити на кошти з бюджету РФ. Судячи з опублікованих документів, “республіка” може забезпечити себе лише на 10%.

Про це повідомив глава фейкового уряду “ДНР” Віталій Хоценко в ефірі телеканалу РБК.

Угрупування “ДНР” похвалилося тим, що вперше опублікувало так званий “бюджет” на 2023 рік, дефіцит якого нібито склав 0 рублів. Проте з опублікованих цифр виходить, що майже 90% усіх доходів “бюджет” угрупування отримає за рахунок російських платників податків.

В угрупуванні визнають, що частина коштів “надходитиме з федеральної скарбниці”. Проте ця частина — це майже 90%. В документі зазначається, що дохідна частина складає приблизно 196 мільярдів рублів. Частка власних коштів складає 25 мільярдів. Решту 171 мільярдів рублів угрупування “ДНР” розраховує отримати від уряду РФ як “безоплатні надходження”.

Як повідомляла Реальна Газета, у національному парку “Святі гори”, що є найбільшим в Донецькій області, показали, що сталося з моменту повномасштабного російського вторгнення. Там було знищено понад 5 тис. гектарів лісу. Орієнтовна вартість збитків майну парку вже становить близько 5,5 млн гривень.

Залишити відповідь