Бояться українців. У Луганській ОВА пояснили, чому окупанти відмовляються вмикати мобільний інтернет

Бояться українців. У Луганській ОВА пояснили, чому окупанти відмовляються вмикати мобільний інтернет

Російські окупанти в Луганській області технічно готові запускати мобільний інтернет, але не будуть цього робити без дозволу військових, бо бояться українців.

Про це заявив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Він вказав на те, що окупанти заявляють про готовність запустити мобільний інтернет на території окупованої Луганщини. Навіть обіцяють збільшити кількість надавачів послуг на дві одиниці.

“Відучора розпочався продаж сім-карт. Тільки куди її вставити жителям захоплених минулоріч територій? Там в більшості населених пунктів немає ані зв’язку, ані інтернету – мобільного та стаціонарного. У Сєвєродонецькому районі — повсюди”, — зауважує Лисогор.

Проте він зауважує, що послугу не увімкнуть, поки не буде дозволу російських військових.

“А останні бояться. Бо у зворотному випадку вже не покажеш населенню лише не бойову частину ракети, як це було, до прикладу, тиждень тому — люди бачитимуть і зніматимуть влучання. І цих влучань значно збільшиться”, — пояснює Лисогор.

Голова Луганської ОВА підкреслив, що загарбники намагаються створити штучну картинку того, що відбувається в окупації.

Як повідомляла Реальна Газета, на тимчасово окупованій частині Луганської області розпочав роботу оператор мобільного зв’язку “Міранда-медіа”. З 2014 року він надавав послуги зв’язку в анексованому росіянами Криму.

Залишити відповідь