Без води, але з десятками щурів. Сєвєродонецьк переживає щурячу навалу через антисанітарію

Без води, але з десятками щурів. Сєвєродонецьк переживає щурячу навалу через антисанітарію

В окупованих Лисичанську та Сєвєродонецьку колаборанти не вивозять сміття, тому у квартири людей біжать тисячі щурів та тарганів. Гуманітарна ситуація близька до катастрофи.

Про це в Telegram написав голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

“Є проблеми з вивезенням сміття, в містах повна антисанітарія, завали від руйнувань і досі ніхто не розібрав, — навіть невідомо, чи є ще під ними тіла загиблих. Крім цього, людям не надається належна медична допомога, а тому є великий ризик виникнення спалахів масових захворювань”, — розповів він.

За словами Лисогора, щурі та миші стали повноправними господарями цілих житлових районів Лисичанська. Особливо багато їх в приватних будинках.

Також він опублікував відео з мишами, яке зняли місцеві жителі.

Місцеві жителі підтверджують щурячу навалу і в Сєвєродонецьку та скаржаться, що на місцевих ринках продавці продають неякісні пастки.

“Сміттєпроводи здебільшого стоять забиті – ніхто їх не чистив, хоча у дворах сміття вивезли. Народ активно скуповує отруту та мишоловки. Мені пощастило: продали прострочену отруту, але я сама винна, що не подивилася – я й подумати не могла, що вона може бути прострочена…)) Тож будьте уважні, якщо зіткнетеся з такою проблемою!”, — скаржиться одна з місцевих жительок.

Як повідомляла Реальна Газета, гуманітарну ситуацію ускладнює те, що в містах вода є не скрізь.

Залишити відповідь