Новим очільником Луганської ОВА став Артем Лисогор. Що про нього відомо

Новим очільником Луганської ОВА став Артем Лисогор. Що про нього відомо

Кабінет Міністрів України погодив призначення на посаду голови Луганської обласної державної адміністрації колишнього заступника начальника головного управління Нацполіції Житомирщини Артема Лисогора.

Про це повідомив представник Кабінету міністрів Тарас Мельничук.

Він має орден “За мужність” ІІІ ступеня. Відповідний указ №141/2022 “Про відзначення державними нагородами України” від 16 березня 2022 року опублікований на сайті глави держави.

Що відомо про нового очільника Луганської ОВА.

З жовтня 2021 до червня 2022 заступник начальника ГУ НП Житомирщини Артем Лисогор був відряджений на схід України для виконання обов’язків заступника командуючого Об’єднаних Сил щодо задіяння сил та засобів підрозділів Національної поліції.

З липня 2016 виконував обов’язки заступника начальника Головного управління Нацполіції в Житомирській області.

З 2015 року служив у полку особливого призначення «Дніпро-1» заступником командира роти.  

Народився 25 квітня 1983 року у м. Дніпропетровську. Закінчив Національний університет внутрішніх справ (м. Харків) за спеціальністю “Правознавство” у 2004.

За даними ЗМІ, в 2020 році Артем Лисогор купив у депутата Житомирської міської ради Сергія Колесника будинок 197,9 кв.м та земельну ділянку 90,8 кв.м в селі Глибочиця Житомирського району, взявши для цього банківський кредит на суму 910 тис. грн.

Як повідомляла Реальна Газета, 14 березня Кабінет Міністрів України погодив звільнення Сергія Гайдая із посади очільника Луганської ОВА.

Залишити відповідь