Армія РФ трохи просунулася в районі Донецька, — ISW

Армія РФ трохи просунулася в районі Донецька, — ISW

Війська окупантів мають незначне просування на захід від Донецька. Росіяни просунулися до східної околиці Георгіївки.

Про це повідомив Інститут вивчення війни.

У районі Красногорівки, Георгіївки, Мар’їнки та Перемоги на заході і північному заході від Донецька, а також на південному заході від міста в районі Новомихайлівки тривають позиційні бої. За повідомленням, в зазначеному районі діють війська російського 68-го армійського корпусу, який входить до складу Східного військового округу.

Також відзначається, що російські війська недавно здійснили невеликий просування на заході від Кринок на лівобережжі Херсонської області. Згідно з геолокаційними знімками за 15 січня, видно, що російські війська відзначилися просуванням на північ до берегової лінії в західній частині Кринок.

Станом на 15 січня Сили оборони України утримують свої позиції на лівому березі Херсонської області, а в районі Кринок тривають обмежені позиційні бої. З російських джерел повідомляється, що складні погодні умови ускладнюють рух українських човнів та заважають їх висадженню на лівому березі через замерзання рік та каналів Дніпро та Конка.

Як повідомляла Реальна Газета, у Луганській області російські окупаційні вели наступальні дії поблизу двох населених пунктів і здійснили понад 500 обстрілів.

Залишити відповідь