На Донеччині ліквідували російського пропагандиста і військового Євгенія Ніколаєва “Гайдук”.
Про це повідомляє українське онлайн-медіа “IPC-Південь”.
За інформацією медіа, на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Ніколаєв перебував у тимчасово окупованому Херсоні. Там він називав себе «волонтером» і вів блог, у якому публікував викривлені повідомлення про життя в місті.
Загинув на Слов’янському напрямку Євгеній Ніколаєв, позивний “Гайдук”, командир підрозділу “Родня” та наш автор проєкту “Wargonzo”. Загинув як справжній командир – по ньому вдарив FPV, коли він пішов витягувати своїх хлопців. Принцип роботи у його підрозділі був: “воюють усі”, попри на посади, і Ніколаєв втілював його на власному прикладі. Минулого разу його зачепило, коли він відвертав на себе дрон. І це було не першим його пораненням», – повідомляють росіяни.

“Він вихвалявся, що восени 2022 року був ледь не останнім росіянином, який втік з Херсона на лівий берег Дніпра й навіть нібито повертався на правобережжя вже після його звільнення”, — йдеться у повідомленні.
Ліквідували «Гайдука» 10 березня 2026 року під Слов’янськом. Перед смертю бойовик встиг видати книгу, присвячену окупації росіянами українських земель під назвою «Моя Новоросія». У ній Ніколаєв нібито розкриває «таємницю загибелі» херсонського колаборанта Кирила Стремоусова і зазначає, що Херсон – російське місто… бо в ньому ростуть платани.











