На заводі “Алабуга” де виробляють “шахеди”, виникла масштабна пожежа. Опубліковані кадри, як горить склад акумуляторів

На заводі “Алабуга” де виробляють “шахеди”, виникла масштабна пожежа. Опубліковані кадри, як горить склад акумуляторів

У російському Татарстані в особливій економічній зоні “Алабуга”, де виробляють безпілотники “Shahed”, виникла пожежа. За попередньою інформацією, горить склад акумуляторів.

Про це повідомляють російські ЗМІ, кадри пожежі публікує ASTRA.

Як відомо, з підприємства евакуювали близько 300 людей, інформації щодо постраждалих наразі немає. До гасіння пожежі планують залучили гелікоптер.

За інформацією пропагандистів площа займання — 1 000 квадратних метрів, а загасити її проблематично через площу самої будівлі, яка сягає приблизно 50 000 квадратних метрів.

Нагадаємо, що у Бєлгородській області пролунали потужні вибухи. За попередніми даними, дрони вразили електричні вузли та підстанції.

Залишити відповідь