У Троїцькому районі окупанти посилюють заходи контролю, оскільки побоюються витоку інформації про дислокацію та пересування підрозділів російської окупаційної армії.
Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у четвер, 13 квітня.
“В окремих населених пунктах Троїцького району російські окупанти посилюють контррозвідувальний режим”, — йдеться в повідомленні.
З метою посилення контролю окупанти ввели заборону на виїзд із населених пунктів. Вони також збільшили кількість патрулів на вулицях.
Загарбники також практикують побудинкові обходи, під час яких вони відбирають у людей мобільні телефони.
Усі ці заходи робляться з метою не допустити витоку інформації щодо дислокації підрозділів російської армії.
Як писала Реальна Газета, російські війська продовжують зазнавати суттєвих втрат. Велика кількість поранених змусила окупантів розгорнути наметовий табір біля одного з імпровізованих шпиталів у Луганській області.
Ми також повідомляли, що в Білокуракиному російські військові та місцеві колаборанти розграбували лікарню та будівлі шкіл.