Російські загарбники завозять на окуповану Луганщину чиновників із Новосибірська.
Про це в Telegram повідомила Луганська обласна військова адміністрація.
Зокрема, “правильних” чиновників привезли до Біловодська Старобільського району Луганської області. Там висадився “десант” з 15 чиновників з Новосибірська, з яких буде сформована місцева окупаційна адміністрація.
“Ці особи мають замінити колаборантів, які “не виправдали довіри”, і будуть імітуватимуть “народну владу” громади, налагоджуватимуть репресивну машину в населеному пункті”, – йдеться у повідомленні.
В окупованому Луганську російських діячів саджають на посади “міністрів” та їх заступників.
Так, “заступницею міністра освіти та науки ЛНР” стала Зотова Лейла з Москви, яка була заступницею генерального директора “зазначеної бюджетної установи культури” в Росії.
Як повідомляла Реальна Газета, в угрупуванні “ЛНР” заарештували “міністра природних ресурсів” Юрія Дегтярьова за підозрою в махінаціях з лісом.