4700 дітей оздоровили громади Луганщини цьогоріч

4700 дітей оздоровили громади Луганщини цьогоріч

Оперативний штаб з питань оздоровлення та відпочинку дітей підбив підсумки літньої кампанії 2025 року. Станом на 1 вересня, 4,7 тисячі дітей регіону отримали оздоровчі та відпочинкові послуги, що становить 98% від усіх, хто висловив таку потребу.

Про це повідомляє голова Луганської ОДА Олексій Харченко у своєму Telegram-каналі.

На засіданні Оперативного штабу, який координує оздоровчу кампанію, підбили підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2025 році.

Станом на 1 вересня 2025 року, у регіоні оздоровили та забезпечили відпочинком 4,7 тисячі дітей. Це становить 98% від усіх, хто потребував таких послуг. Оздоровча кампанія триватиме до кінця року, тому ще є можливість відправити дітей на оздоровлення у заклади Міністерства охорони здоров’я України.

За кошти державного бюджету оздоровилися 197 дітей, тоді як минулого року ця цифра становила 111.

4700 дітей оздоровили громади Луганщини цьогоріч
Джерело: Олексій ХАРЧЕНКО Луганська ОВА/OFFICIAL

Вперше за десять років війни 33 дитини з нерелокованих громад Луганщини, зокрема з Луганського, Алчевського, Довжанського та Ровеньківського районів, відвідали МДЦ «Артек». Це стало можливим завдяки Обласній програмі оздоровлення та відпочинку дітей на 2025-2027 роки.

Луганський обласний центр комплексної реабілітації «Відродження» провів літні табори, де 39 дітей з інвалідністю поєднали інтенсивну корекційну роботу з оздоровленням.

За підтримки міжнародних партнерів 187 юних луганчан відпочили за кордоном. З них 101 дитина відвідала Латвію, 25 — Францію, 24 — Польщу, 14 — Чехію, 13 — Німеччину, а ще 18 — інші країни.

Почесний Консул Литовської Республіки в Луганській області Робертас Габулас посприяв відпочинку 10 вихованців Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою у молодіжному літньому таборі «Baltic Guard 2025» у Вільнюсі.

4700 дітей оздоровили громади Луганщини цьогоріч
Джерело: Олексій ХАРЧЕНКО Луганська ОВА/OFFICIAL

Катерина Безгинська відзначила, що всі громади області перевищили заплановані показники та організували літню оздоровчу кампанію на високому рівні.

Нагадаємо, що 2 вересня в Україну з окупації та РФ повернули групу дітей від 3 місяців до 18 років у межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA. Також евакуйовано дитину з інвалідністю, яка проживала на ТОТ з родичами. Хлопчик потребує термінового лікування та постійного догляду. 

Залишити відповідь