Бійці батальйону «Black Sky» 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» Національної гвардії України імені полковника Петра Болбочана завдали удару по російських позиціях поблизу тимчасово окупованої Волновахи на Донеччині, знищивши два зенітно-ракетні комплекси С-300.
Про це повідомили в бригаді та оприлюднили відео бойової роботи.
За інформацією військових, обидва зенітно-ракетні комплекси С-300 прикривали російську логістику на автошляху Донецьк – Маріуполь. Водночас, попри своє призначення, вони не змогли убезпечити власні позиції від удару українських сил.
"Вартість знищеної ворожої техніки ~ 50 мільйонів доларів. Утім, найголовніше, окупанти втратили змогу завдавати ударів по прифронтових територіях Донеччини (зазвичай ворог використовує С-300 в режимі «земля-земля» для обстрілів наземних цілей)", — зазначили в бригаді.
Нагадаємо, що українські військові зупинили просування колони російських військ поблизу Луганська.
Також сьогодні українські дрони атакували один із найбільших хімзаводів РФ.
- 0

