Сили оборони України завдали удару по окупованій Макіївці Донецької області, вразивши колону армії країни-агресора Росії. В результаті “прильоту” загарбники зазнали великих втрат.
Про це свідчить відео, яке опублікував український журналіст та військовослужбовець Юрій Бутусов.
На ньому можна побачити колону техніки. Поруч з машинами лежать тіла загиблих солдатів російської окупаційної армії.
Автор ролика показав одну військову вантажівку та три автобуси. У момент удару в них перебували окупанти.
За словами автора відео, одна з ракет, ймовірно, влучила в автобус. На відео видно, як один з них має найбільші пошкодження в порівнянні з іншими.
Скільки окупантів загинули або отримали поранення в результаті удару, невідомо.
Російська пропаганда звинуватила ЗСУ в убивстві цивільних, але промовчала про своїх солдатів
Ракетний удар було завдано минулої п’ятниці, 13 червня. Про це свідчать повідомлення російських та окупаційних ЗМІ.
Зазначимо, що на відео, які 13 червня показали окупанти, можна побачити пошкоджений цивільний автомобіль. Ймовірно, люди стали випадковими жертвами удару по колоні окупантів.
При цьому російські пропагандисти у своїх сюжетах зробили акцент саме на загибелі мирних жителів. Вони не показали військову вантажівку та автобуси, а також не згадали про своїх солдатів, по яких було завдано удар.



Як повідомляла Реальна Газета, вчора, 13 червня, стало відомо, що в районі окупованого Соледара Донецької області розбився штурмовик Су-25 російської армії.
Ми також писали, що 12 червня загальні втрати армії РФ з початку повномасштабного вторгнення в Україну перевищили один мільйон убитих та поранених.