Жителі окупованого Сіверськодонецька (раніше Сєвєродонецьк) змушені їздити в тилові населені пункти на захопленій армією РФ частині Луганської області, щоб скористатися мобільним зв’язком.
Про це повідомили в Луганській обласній військовій адміністрації (ОВА).
За інформацією ОВА, найближчим місцем, де жителі Сіверськодонецька можуть здійснювати дзвінки або “спіймати” мобільний інтернет, є село Новоохтирка.
Село розташоване менш ніж за 20 кілометрів від Сіверськодонецька та населених пунктів сіверськодонецької агломерації.
В інших населених пунктах, розташованих на захід від Новоохтирки, окупанти заборонили користуватися Wi-Fi у громадських місцях.
Як повідомляла Реальна Газета, напередодні стало відомо, що на окупованих територіях Луганської та Донецької областей перестали працювати одразу кілька VPN-сервісів.
Нагадаємо, у Сіверськодонецьку люди змушені купувати підсилювачі, щоб хоч ненадовго “зловити” мобільний інтернет.
Раніше ми писали, що в Сіверськодонецьку окупанти дозволяють підключити “заборонений” інтернет, але вимагають натомість великих грошей.