Житель нині окупованого Рубіжного втретє взяв титул чемпіона світу з пауерліфтингу

Житель нині окупованого Рубіжного Луганської області Микола Баранник став чемпіоном світу з пауерліфтингу. Спортсмен завоював це звання вже втретє.

Про це повідомила Луганська обласна військова адміністрація (ОВА).

Перемогу спортсмен з Луганщини здобув у литовському місті Друскінінкай, де проходить чемпіонат світу з пауерліфтингу.

Баранник виборов перше місце у ваговій категорії до 83 кілограмів, захистивши титул, здобутий торік.

У присіданні спортсмен посів першу сходинку з результатом 362,5 кілограма. У жимі лежачи йому також не було рівних — 270 кілограмів.

У тязі спортсмен здобув третє місце, подужавши 302,5 кілограма.

Ці результати дозволили йому втретє в житті стати чемпіоном світу із сумою триборства 935 кілограмів.

Зазначається, що компанію на п’єдесталі спортсмену з Луганщини склав Віталій Коломієць із міста Вінниця. Він посів друге місце чемпіонату.

Як повідомляла Реальна Газета, у серпні 2023 року пара стрибунів у воду з Луганської області виборола друге золота першості Європи серед юніорів.

Нагадаємо, раніше у квітні мешканка нині окупованого Лисичанська посіла призове місце на змаганнях зі спортивної гімнастики.