Зеленський припустив, що буде, коли Путін помре

Зеленський припустив, що буде, коли Путін помре

Президент України Володимир Зеленський вважає, що війна в Україні закінчиться, якщо його російський колега Володимир Путін раптово помре.

Про це він заявив в інтерв’ю для шоу на Netflix “Мій наступний гість не потребує представлення” з Девідом Леттерманом, пише “Українська правда”.

Ведучий спитав у Зеленського: “Уявімо, якщо Путін застудився та помер, або випадково випав з вікна і помер, війна продовжиться”?

Президент України відповів на питання ствердно.

“Ні. Не буде війни. Авторитарний режим, він страшний. Є великий ризик – не може все залежати від однієї людини. І тому, коли людина уходить, інституції зупиняються. Такий час був у Радянському Союзі. Зупинилося все. Я вважаю, якщо його не буде, то їм буде складно. Вони займатимуться внутрішньою політикою, а не зовнішньою”,— відповів Зеленський.

Він вважає, що росіяни боротимуться за демократію, але для цього вони повній опинитися в повній ізоляції.

Цей спецвипуск записувався на одній із зачинених станцій метро в Києві.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін цього року відмінив традиційну прес-конференцію, яку проводив 10 років поспіль у грудні. Повідомлялося, що це через “ситуацію на фронті”.

В той же час аналітики вважають, що Путін втрачає підтримку своїх прихильників через нездатність російських військ відтіснити Сили оборони і “захистити” Донбас.

На одному зі своїх минулих виступів Путін визнав удари по енергетичній інфраструктурі України і назвав їх “помстою”.

Залишити відповідь