Зеленський підписав указ “Про історично населені українцями території Російської Федерації”. Що у ньому

Зеленський підписав указ “Про історично населені українцями території Російської Федерації”. Що у ньому

У День Соборності України президент Володимир Зеленський підписав указ “Про історично населені українцями території Російської Федерації”. Він закликав розслідувати злочини росіяни проти українців, які жили на цій території.

Про це він повідомив у привітанні зі святом.

Планується, що має з’явитися план збереження національної ідентичності українців у Російській Федерації. Україні допомагатимуть в цьому європейські експерти та науковці.

“Заради цієї мети сьогодні мною підписано указ “Про історично населені українцями території Російської Федерації”. Це повернення правди про історичне минуле заради українського майбутнього”, — сказав президент.

За ідеєю глави держави, українцям необхідно проводити заходи за кордоном, спрямовані на розвінчування російських міфів про Україну, розвиток взаємодії між українцями та поневоленими Росією народами.

Планується, що Україна буде розповсюджувати у світі матеріали про свою тисячолітню історію, історичні зв’язки земель, населених етнічними українцями, з українськими національними державними утвореннями у різні історичні періоди.

Нагадаємо, українці, які зараз перебувають в окупації, показали, як святкують День Соборності України.

Залишити відповідь