Засуджений росіянин, який воював на Донбасі, поскаржився на погрози розстрілом. Пізніше дружині віддали його тіло з пробитою головою

Засуджений росіянин, який воював на Донбасі, поскаржився на погрози розстрілом. Пізніше дружині віддали його тіло з пробитою головою

На Донбасі з невідомих причин загинув засуджений росіянин Віктор Севальнєв. Він командував командував 7-ю мотострілецькою ротою так званої народної міліції “ЛНР”. Загинув на території Донецької області. А напередодні поскаржився дружині, що його забирають з лікарні, щоб розстріляти нібито за те, що солдати його роти дезертирували.

Про це пише The Insider.

Севальнєв встиг передати дружині повідомлення: “Сьогодні я завтра інший, от і все. Ми в них забійний матеріал. Міноборони розстрілює людей. Вони знають, що ми двохсоті і їм по#еру. Я хотів би назад, де я був, а вони мені не дають. Якби я знав, що то така війна. Я Севальнєв Віктор Анатолійович, 27 вересня 1979 року народження. Не посилайте сюди людей, годі. Вони хочуть усіх вбити”.

А 1 грудня представник Міноборони РФ повідомив Лілії, що її чоловік загинув на підконтрольній угрупуванні “ДНР” території 25 листопада від осколкових поранень та потужного удару по голові.

Севальнєв відбував покарання у виправній колонії №3 у Калузької області. Туди приїхали представники “ЧВК Вагнера” набирати охочих воювати в Україні. Спочатку воювати поїхав син Віктора Олег, а коли загинув, на війну зголосився поїхати сам Віктор. З колонії його перевезли до “табору злагодження” в Луганській області.

Севальньова прикріпили до військової частини 08807 (ЛНР). Він воював у 7-ій мотострілецькій роті і коли командира роти вбили, його призначили командиром, бо мав бойовий досвід у Чечні. У листопаді його рота зазнала великих втрат, частина бійців загинула, решта розбіглася.

На думку глави Gulagu.net Осечкіна, до вбивства Севальньова можуть бути причетні “аналоги ПВК Вагнера” з “ЛДНР”, а відповідальність за його вбивство, як і за вбивство Нужина, несе Міноборони РФ. Керівник Gulagu.Net зазначає, що військова частина № 08807, до якої було відряджено Севальнева, не має відношення до “ЧВК Вагнера”. У Пригожина так само заперечують, що Севальньов був ними завербований.

У листопаді в мережі з’явилося відео зі стратою колишього вязня Євгенія Нужина, який був завербований ПВК “Вагнера”, потрапив в полон та давав інтерв’ю українським журналістам. На відео Нужина вбивають молотом. Саме так члени “ПВК Вагнера” вбивали людей в Сирії. Після публікації відео засновник ПВК Євген Пригожин заявив, що відео вбивства Нужина — “прекрасна режисерська робота”, а Нужин зустрівся із “недобрими, але справедливими людьми”.

Євгенія Нужина, за словами російського бізнесмена, могли завербувати співробітники Центрального розвідуправління США.

Залишити відповідь