Залужний нагородив військового, який самотужки в ближньому бою відбив атаку росіян під Сватовим і записав відео, яке стало вірусним

Залужний нагородив військового, який самотужки в ближньому бою відбив атаку росіян під Сватовим і записав відео, яке стало вірусним

Старший солдат 92-ї окремої механізованої бригади ім. Івана Сірка Руслан Зубарєв отримав від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного нагороду “Золотий Хрест”. Нагрудним знаком Зубарєва відзначили за відбиття атаки окупантів неподалік Сватового. Тоді Руслан фактично один знищив декількох окупантів, знімаючи бій на відео.

Про це повідомили в Генштабі ЗСУ.

“Руслан відбив атаку переважаючих сил противника, проявив звитягу та мужність у бою. Вдячний кожному, хто боронить Батьківщину від окупанта. Слава усім захисникам України!”, — наголосив Залужний.

Окрім “Золотого хреста” Руслан Зубарєв отримав ще й нагороду зброю.

Відео, на якому військовий з позивним “Хижак” вступає в ближній бій з окупантами, стало вірусним. На ньому Руслан з окопу стріляє по окупантам: ворожій штурмовій групі, яка на БМП висунулася до українських позицій. Побратим Руслана лише подає зброю і набої. Незважаючи на нерівні сили, атаку росіян було відбито.

Відео з “Хижаком” стало вірусним в соціальних мережах як приклад бойової звитяги українського воїна.

Як повідомляла Реальна Газета, в окуповане росіянами Троїцьке доставили партію тіл загиблих солдатів.

Залишити відповідь