Загони окупантів прорвалися до Авдіївки з півночі та намагаються закріпитися в житловій забудові

Загони окупантів прорвалися до Авдіївки з півночі та намагаються закріпитися в житловій забудові

Штурмові загони російських окупаційних військ нібито змогли зайти в Авдіївку Донецької області, скориставшись погіршенням погодних умов на цій ділянці фронту.

Про це повідомив український журналіст Андрій Цаплієнко з посиланням на власні джерела.

За його словами, в районі Авдіївки сильна хмарність. Через це аеророзвідка не може ефективно виконувати свою роботу.

Цаплієнко стверджує, що цим нібито скористалися окупанти, відправивши штурмові загони з боку кар’єру в напрямку міста.

“Вони обійшли українські бойові порядки та закріпилися в забудові. Це означає, що до основної логістичної артерії українських захисників їм залишаються сотні метрів”, – написав журналіст.

Цаплієнко вважає, що у зв’язку з цим ситуація в Авдіївці стала критичною. Він вважає, що ситуацію ще можна стабілізувати, як це раніше сталося в районі “Царської охоти”.

Як повідомляла Реальна Газета, 3 лютого OSINT-блогери з українського проєкту DeepState заявили, що силам окупантів вдалося просунутися на північ від Авдіївки.

Ми також писали, що росіяни скористалися трубопроводом каналізації, щоб вийти в тил українським військовим у районі ресторанного комплексу “Царська охота” на південному сході Авдіївки.

Близько 150 російських розвідників пройшли колектором та вийшли позаду позицій українських військових. На щастя, окупантів вдалося вибити та повернути під контроль “Царську охоту”.

Залишити відповідь