Загони “кадирівців” зафіксували на околиці Донецька. Вони зайняті грабунком населення і зйомкою постановочних відео

Загони “кадирівців” зафіксували на околиці Донецька. Вони зайняті грабунком населення і зйомкою постановочних відео

Підрозділи так званих “кадирівців” було зафіксовано поблизу тимчасово окупованого Донецька, куди їх було відправлено нібито для штурму укріплень ЗСУ в Мар’їнці. Насправді чеченські бойовики грабують людей та знімають постановочні відео.

Відповідну інформацію опубліковано в сьогоднішньому зведенні Генерального штабу ЗСУ.

За інформацією командування, зараз загони чеченських бойовиків перебувають на південно-західній околиці Донецька.

При цьому “кадирівці” зайняті грабунком місцевого населення, а також зйомкою постановочних відео, на яких вони нібито ведуть бойові дії проти українських військових.

У Генеральному штабі підкреслили, що минулого вівторка, 6 червня, Сили оборони України завдали удару по тренувальному табору “кадирівців”.

Згідно з наявною інформацією, внаслідок обстрілу “кадирівці” втратили щонайменше 56 осіб убитими. Кількість поранених уточнюється.

Зазначимо, що наприкінці травня цього року Міністерство оборони країни-агресора Росії заявило, що підрозділи “кадирівців” розпочали проведення наступальних дій у районі Мар’їнки Донецької області.

При цьому водночас командир підрозділу “Ахмат” Апті Алаудінов заявив, що чеченські бойовики тільки починають підготовку до проведення наступу.

Як писала Реальна Газета, у першій половині травня було опубліковано відео, зроблене в Мар’їнці Донецької області. На ньому видно, на що перетворився населений пункт за більш ніж рік боїв та обстрілів.

Залишити відповідь