Заарештовано майно колаборанта Олега Царьова загальною вартістю майже 500 млн гривень

Заарештовано майно колаборанта Олега Царьова загальною вартістю майже 500 млн гривень

Суд заарештував майно колаборанта Олега Царьова загальною вартістю майже пів мільярда гривень. Йдеться про квартиру, земельні ділянки та два комплекси в окупованому Криму.

Про це свідчить повідомлення Служби безпеки України.

“Йдеться про квартиру в центральній частині Дніпра, земельну ділянку в Київській області, а також два майнові комплекси в тимчасово окупованому Криму. Зокрема, йдеться про санаторій “Кірова” та музей “Садиба княгині Барятинської”, де наразі проживає Царьов”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що загальна вартість арештованого майна становить 460,6 млн гривень.

Повідомляється, що блокування активів Царьова дасть змогу запобігти їхній перереєстрації на підставних осіб для уникнення подальшої конфіскації майна.

За інформацією слідства, після окупації Криму Царьов переоформив свій кримський санаторій відповідно до законодавства РФ.

Таким чином, він регулярно сплачує гроші з рекреаційного бізнесу до бюджету країни-агресора у вигляді “податків”.

Крім того, Царьов уклав договір із підрозділом Росгвардії на монтаж та обслуговування технічних засобів охорони двох кримських об’єктів екснардепа.

Як повідомляла Реальна Газета, 27 жовтня 2023 року в окупованому Криму невідомий напав на колаборанта Олега Царьова, після чого він опинився в лікарні. За твердженням окупантів, у Царьова нібито зробили два постріли.

Царьов тривалий час не з’являвся на публіці. Якийсь час ходила інформація про те, що він перебуває у важкому стані або навіть при смерті.

Однак у листопаді Царьов з’явився на публіці та дав інтерв’ю російським пропагандистам.

Залишити відповідь